22 Mart 2014 Cumartesi

Güzel bir etkinliğin ardından

Herkese selam
Bugün, bir etkinlik için blogger arkadaslar buluştuk. Konu ve firma çok ilgimi çekti tamda ihtiyacım olan bir zamanda olması çifte bonus oldu :)
Şimdi gelelim günün konusuna tazedirekt.com yeni açılan online alışveriş sitesi içeriğinde kırmızı et, beyaz et,kahvaltılık ve şarküteri,süt ürünleri,sebze ve meyveler,kuru gıda gibi ürünleri satın alabileceğimiz. benim gibi markete gidemeyen kişiler için düşünülmüş:) süper bir site. Açıkça söylemem gerekirse benim güvenimi kazanmaları HASAN ASLANOBA ismini görmemle oldu. Dahada açıklayıcı olması açısından sitelerinden bir alıntı yayınlıyorum.

Su sektörünün en çok beğenilen ve tercih edilen markası Erikli'yi bugüne taşıyan Hasan Aslanoba tarafından kurulan ve Aslanoba Gıda tarafından hayata geçirilen Tazedirekt, gıda alışverişinde yeni bir dönem.
Kullanıcılarına verdikleri siparişi aracı olmadan direkt olarak üretildiği noktadan işleyerek getiren Tazedirekt'in ürün gamı kırmızı etten, meyve ve sebzeye kadar uzanıyor. Tazedirekt yine Aslanoba Gıda bünyesinde faaliyet gösteren Boğazköy Çiftliği, Bostandere gibi markaların sunduğu lezzetleri en hesaplı yoldan son kullanıcıya ve işletmelere ulaştırıyor.
"Hesaplı Tazelik Kapınızda" sloganıyla yola çıkan Tazedirekt kalite ve sağlıktan ödün vermeden, soğuk zinciri kırılmadan lezzetleri en direkt yoldan ulaştırıyor.  Son Kullanıcı Tazedirekt sistemiyle uygun fiyat avantajından yararlanırken tazeliğe de en kolay yoldan ulaşıyor.
Tazedirekt, taze gıda alışverişinizde yepyeni bir çağ başlatıyor. Biz diyoruz ki; taze gıdalar en taze halleriyle kapınıza direkt olarak gelsin, üstelik çok hesaplı fiyatlarla gelsin. Çünkü tazedirekt sisteminde, aracılar yok, ara depolar ve yüksek mağaza maliyetleri yok. Sadece akıllı alışveriş var.
Siparişinizi internet sitemiz tazedirekt.com’dan veya 444 75 15 nolu çağrı merkezimizden gün içinde son sipariş saatine kadar veriyorsunuz. Sadece bir gün sonra, tercih ettiğiniz zaman aralığı içinde, soğuk zinciri hiç bozmadan kendi araçlarımızla ve personelimizle siparişinizi kapınıza kadar getiriyoruz.
Tazedirekt ürünleri neden daha hesaplı ve daha taze?
  • Kendimize ait besi çiftlikleri ve et parçalama / paketleme tesisimiz bize önemli maliyet ve kalite avantajı sağlıyor,
  • Mevcut firmalarda var olan ara depo ve mağazaların yüksek kira, personel ve stok /fire maliyetlerini taşımıyoruz,
  • Girdi ürünler fabrikamıza, aracılar olmaksızın ve büyük ölçekte tedarik ediliyor,
  • Fabrikamızda merkezi olarak yüksek kapasitelerde büyük ölçekli üretim/paketleme yapıyor olmamız büyük bir verimlilik sağlıyor.
Tazedirekt’in kurucusu kim?
Aslanoba Gıda A.Ş.’ye ait Tazedirekt markasının arkasında, Türkiye’nin açık ara en büyük su markası Erikli’yi yaratan Hasan Aslanoba bulunuyor. Erikli’nin kapıya teslim damacana su sisteminden büyük ilham aldığını söyleyen Hasan Aslanoba, şimdi de aracılar olmadan, kapıya teslim taze gıda dönemini başlatıyor.En cezbedici kısmıda ürünleri kendi çifliklerinde yetiştiriyor olmaları. Şuan sadece BURSA ilinde hizmet vermekte olan site ilerleyen zamanlarda diğer illere de yayılmayı planladıgını süyleyebilirim.En kısa zamanda tecrübe etmek istediğim  site umarım sizler içinde yardımcı olmuştur.

Günün özet fotoğraflar:)
Selfie siz olmaz dedik:)


Herkese kocaman öpücükler:)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Ben diyorum ki;