12 Kasım 2015 Perşembe

PRİL,TÜRKİYE'NİN EN HAMARAT HANIMINI SEÇTİ...


Çoçukluğumuzun markası PRİL, geçtiğimiz günlerde bursalı blog yazarları için çok keyifli bir etkinlik düzenledi.Marka yüzü Açelya Akkoyun ve Med Partners Reklamcılık ve Halkla İlişkiler Ajansı ekibiyle bol muhabbetli hoş sohbetli bir buluşma oldu. Güzel misafir perverliğiniz için tekrar teşekkürler.
 Bir araya gelmemizin bir nedeni daha vardı .Türkiye'nin en hamarat hanımını seçmek üzere bir çok farklı ili gezmeleriydi Bursa ya geldiklerinde bizde yarışma öncesi sohbet etme imkanı bulduk.Yarışma sonuçları açıklanmış bile, kazanan arkadaşı tebrik ediyorum.

Basın açıklaması bu şekilde..

Pril’den çok özel yarışma! Paylaş, kazan, sürpriz hediyeleri kaçırma…

Ülkemizin çeşitli illerini dolaşarak Türkiye’nin en hamarat hanımını seçen Pril, şimdi tüm hanımları sosyal medya üzerinden yürüttüğü yeni yarışmasına katılmaya davet ediyor. Bulaşıkta temizliğin köklü ve yenilikçi markası, @PrilTurkiye resmi Instagram hesabı üzerinden ödüllü bir yarışma gerçekleştiriyor. @PrilTurkiye Instagram hesabını takip edip, fotoğrafını #enhamaratbenim Hashtag’i ile @PrilTurkiye’yi mentionlayarak paylaşanlar, Pril’den sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalıyor.
  
Pril, Türkiye’nin en hamarat hanımını seçti…


Hamarat hanımların bulaşıktaki değişmeyen tercihi Pril’in Türkiye’nin en hamarat hanımını seçmek üzere gerçekleştirdiği yarışma geçtiğimiz günlerde sonuçlandı. Türk hanımları hamaratlıkta rakip tanımadıklarını bir kez daha kanıtladı. Markanın özel bir araçla ve marka yüzü Açelya Akkoyun ile birlikte Türkiye’nin çeşitli illerinde gerçekleştirdiği yarışmaların finali İstanbul’da Cevahir AVM’deki etkinlik alanında yapıldı. Yoğun ilgiye, rekabet ve heyecana sahne olan yarışmada Türkiye’nin en hamarat hanımı unvanının yanı sıra buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesinden oluşan beyaz eşya setini Kayseri’den Hayriye Karabörk kazandı.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Ben diyorum ki;